Avans Kapatma Hakkında

Sayın Proje Yürütücüleri,

*Çekmiş olduğunuz avansı kapatırken öncelikle Diğer Ek Talepler bölümünden yeni ek talep butonuna tıklayarak Avans/Kredi mahsup (geri ödeme) butonunu tıklayarak almış olduğunuz fatura bilgilerini ilgili yerlere girdikten sonra çıktı almanız gerekmektedir. 

*Kredi kartı ile yapılan harcamalar ve Kredi/Kredi kartı ibaresi yer almış fatura ve fişler geçersizdir. Faturaların kapalı olması gerekmektedir. (Firma kaşesinin faturanın üst kısmında olmaması gerekmektedir) Açık faturalar için ödemenin firmaya yapıldığına dair dekont ekte sunulmalıdır.

 

Avans İadesi İçin:

Alıcı: Adü Strateji

Açıklama: ............ nolu proje için avans iadesi

IBAN: TR75 0001 0000 3348 6948 1650 60

 

Gerekli diğer evraklar ektedir. İyi çalışmalar.

 

*Akaryakıt alımları için sadece yürütücü ve öğrenci imzalı (Araştırma projelerinde yürütücü ve ekipten 1 kişi) akaryakıt tutanağı doldurulmalıdır.

*Hizmet alımları için 3 imzalı hizmet tutanağı doldurulmalıdır. (yürütücü ve ekipten 2 kişi). Ekipte başka kimse yok ya da 1 kişi varsa ilgili fakülte ya da bölümden başka bir öğretim elemanına imzalatılabilir. (1.000,00 TL'yi aşan hizmet alımı harcamalarında firmalardan alınacak faturanın KDV tevkifatına uygun olarak kesilmesi gerekmektedir)

*Sarf ve Demirbaş alımları için 3 imzalı muayene kabul komisyon tutanağı (Yürütücü + öğrenci ya da ekipten 1 kişi + ilgili fakülte ayniyat görevlisi)  doldurulmalıdır.

No Dosya adı
1 Akaryakıt Tutanağı
2 Muayene Kabul Komisyon Tutanağı
3 Hizmet Tutanağı
  • __short_title__ __title__
  • __title__
  • __title__
  • __count__